LKS Orzeł Palowice - LKS Skrbeńsko|| LKS Orzeł Palowice - LKS Skrbeńsko||big_orzel-palowice4583.gif|big_lks-skrbensko.gif|| 5:1||Daniel Grzegorzek 17, 27, 66, 84, 89 - Damian Cholewa 59|| || 1. Eugeniusz Grzegorzek - 5. Adrian Szafraniec, 9. Marcin Janużyk, 6. Piotr Zgoll, 4. Mateusz Kruczek - 8. Tomasz Czerwiński, 10. Kamil Ben Brahim, 7. Mateusz Szmajduch, 13. Mateusz Tic - 11. Daniel Grzegorzek, 17. Adrian Holeczki

Rezerwa:
12. Sławomir Golek, 15. Rafał Hajduk, 14. Łukasz Duma, 16. Janusz Wielosik
||1. Krzysztof Salach - 5. Robert Sierota, 7. Krzysztof Łaciok, 6. Krzysztof Skóraś, 4. Damian Cholewa, 15. Mariusz Schumann, 11. Karol Koczorowski, 14. Paweł Mańka, 9. Marek Kopacz, 10. Arkadiusz Jędrzejewski, 13. Damian Merk

Rezerwa:
16. Daniel Caniboł, 3. Piotr Fryzowicz, 2. Jakub Kozłowski
|| ||Krzysztof Łaciok [zolta]|| ||Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:30|| 15||Po 15. minutach gry wynik nadal bezbramkowy|| 17||[gol] Jeeeest GOOOOL!!! Autorem bramki jest Daniel Grzegorzek|| 27||[gol] Gool! 2-0! Bramkę zdobył Daniel Grzegorzek|| 44||Sędzia doliczył minutę do regulaminowych 45'|| ||[zegar] Przerwa! Zawodnicy schodzą do szatni|| ||[zmiana] W drugiej połowie nie zobaczymy Karola Koczorowskiego, zmienia go Piotr Fryzowicz|| 46||[gwizdek] Zaczynamy drugą część spotkania!|| 59||[gol] Gol 2-1. Na listę strzelców wpisał się Damian Cholewa|| 66||[gol] Goool! Daniel Grzegorzek zdobywa trzecią bramkę w tym spotkaniu! Brawo!!!|| 80||[zmiana] Pierwsza zamiana w zespole Palowic. Za Adriana Holeczki pojawił się Rafał Hajduk|| 82||[zmiana] Schodzi Mateusz Szmajduch, wchodzi Łukasz Duma|| 84||[gol] Gooool! 4-1. Kolejnego gola zdobył Daniel Grzegorzek|| 85||[zmiana] Wchodzi Daniel Canbioł za Arkadiusza Jędrzejewskiego|| 85||[zolta] Żółta kartka dla Krzysztofa Łacioka|| 89||[gol] Goooool! 5-1. Daniel Grzegorzek swoją 5 bramkę w meczu|| 90||[gwizdek] Koniec meczu||