Podsumowanie statystyczne 23. kolejki
Przedstawiamy podsumowanie statystyczne 23. kolejki Rybnickiej Klasy B.
W 23. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 34. gole co daje średnią 6,80 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 22. gole (65%) a goście 12. goli (35%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (80%) a goście wygrali 1. mecz (20%).
Sędziowie pokazali 20. żółtych kartek oraz 3. czerwone kartki.
W 23. kolejce wystąpiło 134. zawodników.
Najwięcej goli (10) padło w meczu:
Orzeł Palowice 7-3 Polaris Żory
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 4 gole (12%)
16-30 - 6 goli (18%)
31-45 - 6 goli (18%)
46-60 - 7 goli (21%)
61-75 - 3 gole (9%)
76-90 - 8 goli (24%)
Strzelcy w I połowach meczów:
2 gole - Marcin Szweda (Iskra Rowień), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jarosław Cofalik (Jedność Grabownia), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Leszek Święcki (Orzeł Jankowice), Marcin Bańka (Orzeł Palowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Michał Budnik (Olza Godów), Michał Sierny (Iskra Rowień), Patryk Górecki (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy w II połowach meczów:
2 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzeł Palowice)
1 gol - Adam Śmigielski (Granica II Ruptawa), Adrian Kołodziej (Polaris Żory), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dariusz Kasperek (Orzeł Jankowice), Karol Zniszczoł (Jedność Grabownia), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Sierny (Iskra Rowień), Norman Winiarski (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Przemysław Oślizło (Orzeł Jankowice), Robert Szymura (KP Kamień), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Strzelcy ogółem:
3 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzeł Palowice)
2 gole - Marcin Szweda (Iskra Rowień), Michał Sierny (Iskra Rowień), Paweł Badura (Polaris Żory), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Adam Śmigielski (Granica II Ruptawa), Adrian Kołodziej (Polaris Żory), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dariusz Kasperek (Orzeł Jankowice), Jarosław Cofalik (Jedność Grabownia), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Karol Zniszczoł (Jedność Grabownia), Leszek Święcki (Orzeł Jankowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Budnik (Olza Godów), Norman Winiarski (Orzeł Palowice), Patryk Górecki (Orzeł Palowice), Przemysław Oślizło (Orzeł Jankowice), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Żółte kartki:
2 kartki - Tomasz Pach-Popielarczyk (Polaris Żory)
1 kartka - Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Damian Czaplicki (Polaris Żory), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dawid Mandera (KP Kamień), Dawid Mika (Olza Godów), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jonasz Pukowiec (Olza Godów), Kamil Gruszkiewicz (Borowik Szczejkowice), Łukasz Kurzawa (Polaris Żory), Marcin Bańka (Orzeł Palowice), Mateusz Czernij (Jedność Grabownia), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Mateusz Łyżwa (Granica II Ruptawa), Michał Budnik (Olza Godów), Patryk Moneta (Granica II Ruptawa), Paweł Badura (Polaris Żory), Rafał Bocianowski (Iskra Rowień), Rafał Karpowicz (KP Kamień)
Czerwone kartki:
Karol Kania (Orzeł Palowice), Michał Bańczyk (Borowik Szczejkowice), Tomasz Pach-Popielarczyk (Polaris Żory)
W 23. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 34. gole co daje średnią 6,80 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 22. gole (65%) a goście 12. goli (35%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (80%) a goście wygrali 1. mecz (20%).
Sędziowie pokazali 20. żółtych kartek oraz 3. czerwone kartki.
W 23. kolejce wystąpiło 134. zawodników.
Najwięcej goli (10) padło w meczu:
Orzeł Palowice 7-3 Polaris Żory
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 4 gole (12%)
16-30 - 6 goli (18%)
31-45 - 6 goli (18%)
46-60 - 7 goli (21%)
61-75 - 3 gole (9%)
76-90 - 8 goli (24%)
Strzelcy w I połowach meczów:
2 gole - Marcin Szweda (Iskra Rowień), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jarosław Cofalik (Jedność Grabownia), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Leszek Święcki (Orzeł Jankowice), Marcin Bańka (Orzeł Palowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Michał Budnik (Olza Godów), Michał Sierny (Iskra Rowień), Patryk Górecki (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy w II połowach meczów:
2 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzeł Palowice)
1 gol - Adam Śmigielski (Granica II Ruptawa), Adrian Kołodziej (Polaris Żory), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dariusz Kasperek (Orzeł Jankowice), Karol Zniszczoł (Jedność Grabownia), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Sierny (Iskra Rowień), Norman Winiarski (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Przemysław Oślizło (Orzeł Jankowice), Robert Szymura (KP Kamień), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Strzelcy ogółem:
3 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzeł Palowice)
2 gole - Marcin Szweda (Iskra Rowień), Michał Sierny (Iskra Rowień), Paweł Badura (Polaris Żory), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Adam Śmigielski (Granica II Ruptawa), Adrian Kołodziej (Polaris Żory), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dariusz Kasperek (Orzeł Jankowice), Jarosław Cofalik (Jedność Grabownia), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Karol Zniszczoł (Jedność Grabownia), Leszek Święcki (Orzeł Jankowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Budnik (Olza Godów), Norman Winiarski (Orzeł Palowice), Patryk Górecki (Orzeł Palowice), Przemysław Oślizło (Orzeł Jankowice), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Żółte kartki:
2 kartki - Tomasz Pach-Popielarczyk (Polaris Żory)
1 kartka - Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Damian Czaplicki (Polaris Żory), Daniel Mazurek (Inter Krostoszowice), Dawid Mandera (KP Kamień), Dawid Mika (Olza Godów), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jonasz Pukowiec (Olza Godów), Kamil Gruszkiewicz (Borowik Szczejkowice), Łukasz Kurzawa (Polaris Żory), Marcin Bańka (Orzeł Palowice), Mateusz Czernij (Jedność Grabownia), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Mateusz Łyżwa (Granica II Ruptawa), Michał Budnik (Olza Godów), Patryk Moneta (Granica II Ruptawa), Paweł Badura (Polaris Żory), Rafał Bocianowski (Iskra Rowień), Rafał Karpowicz (KP Kamień)
Czerwone kartki:
Karol Kania (Orzeł Palowice), Michał Bańczyk (Borowik Szczejkowice), Tomasz Pach-Popielarczyk (Polaris Żory)