Podsumowanie statystyczne 24. kolejki
Przedstawiamy podsumowanie statystyczne 24. kolejki Rybnickiej Klasy B.
W 24. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 42. gole co daje średnią 6,00 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 30. goli (71%) a goście 12. goli (29%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (57%), padły 2. remisy (29%) a goście wygrali 1. mecz (14%).
Sędziowie pokazali 21. żółtych kartek oraz 1. czerwoną kartkę.
W 24. kolejce wystąpiło 186. zawodników.
Najwięcej goli (13) padło w meczu:
Borowik Szczejkowice 10-3 Płomień Czuchów
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 3 gole (7%)
16-30 - 6 goli (14%)
31-45 - 5 goli (12%)
46-60 - 9 goli (21%)
61-75 - 8 goli (19%)
76-90 - 11 goli (26%)
Strzelcy w I połowach meczów:
3 gole - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
1 gol - Andrzej Buliński (Orzeł Jankowice), Błażej Karasek (KS 27 II Gołkowice), Kamil Panasiuk (Orzeł Palowice), Łukasz Szewczyk (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Michał Budnik (Olza Godów), Radosław Surma (KP Kamień), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy w II połowach meczów:
6 goli - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie)
2 gole - Mateusz Żurawski (Polaris Żory), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
1 gol - Adrian Marszolik (Borowik Szczejkowice), Damian Nowak (KS 27 II Gołkowice), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Gajdzik (Orzeł Palowice), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jakub Kloza (Orzeł Palowice), Jędrzej Dobrzeniecki (KP Kamień), Kacper Rubak (Płomień Czuchów), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Mateusz Bednarek (Borowik Szczejkowice), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Piotr Kucharzewski (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Sebastian Krzekotowski (Iskra Rowień), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów), Wojciech Piecha (KP Kamień)
Strzelcy ogółem:
9 goli - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie)
5 goli - Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
2 gole - Mateusz Żurawski (Polaris Żory)
1 gol - Adrian Marszolik (Borowik Szczejkowice), Andrzej Buliński (Orzeł Jankowice), Błażej Karasek (KS 27 II Gołkowice), Damian Nowak (KS 27 II Gołkowice), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Gajdzik (Orzeł Palowice), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jakub Kloza (Orzeł Palowice), Jędrzej Dobrzeniecki (KP Kamień), Kacper Rubak (Płomień Czuchów), Kamil Panasiuk (Orzeł Palowice), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Łukasz Szewczyk (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Bednarek (Borowik Szczejkowice), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Michał Budnik (Olza Godów), Paweł Badura (Polaris Żory), Piotr Kucharzewski (Borowik Szczejkowice), Radosław Surma (KP Kamień), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Sebastian Krzekotowski (Iskra Rowień), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów), Wojciech Piecha (KP Kamień)
Żółte kartki:
2 kartki - Paweł Gryta (Granica II Ruptawa)
1 kartka - Adam Szymanowski (Jedność Grabownia), Artur Mura (Płomień Czuchów), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Damian Czaplicki (Polaris Żory), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Łaski (KS 27 II Gołkowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Śliwiński (Płomień Czuchów), Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie), Patryk Moneta (Granica II Ruptawa), Patryk Świst (Jedność Grabownia), Patryk Zarzyna (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Sebastian Rączkowski (KS 27 II Gołkowice), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice), Sylwester Piotrowicz (GKS 1962 II Jastrzębie), Szymon Hadam (Inter Krostoszowice), Szymon Lajda (KS 27 II Gołkowice), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Czerwona kartka:
Paweł Gryta (Granica II Ruptawa)
W 24. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 42. gole co daje średnią 6,00 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 30. goli (71%) a goście 12. goli (29%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (57%), padły 2. remisy (29%) a goście wygrali 1. mecz (14%).
Sędziowie pokazali 21. żółtych kartek oraz 1. czerwoną kartkę.
W 24. kolejce wystąpiło 186. zawodników.
Najwięcej goli (13) padło w meczu:
Borowik Szczejkowice 10-3 Płomień Czuchów
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 3 gole (7%)
16-30 - 6 goli (14%)
31-45 - 5 goli (12%)
46-60 - 9 goli (21%)
61-75 - 8 goli (19%)
76-90 - 11 goli (26%)
Strzelcy w I połowach meczów:
3 gole - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
1 gol - Andrzej Buliński (Orzeł Jankowice), Błażej Karasek (KS 27 II Gołkowice), Kamil Panasiuk (Orzeł Palowice), Łukasz Szewczyk (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Michał Budnik (Olza Godów), Radosław Surma (KP Kamień), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy w II połowach meczów:
6 goli - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie)
2 gole - Mateusz Żurawski (Polaris Żory), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
1 gol - Adrian Marszolik (Borowik Szczejkowice), Damian Nowak (KS 27 II Gołkowice), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Gajdzik (Orzeł Palowice), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jakub Kloza (Orzeł Palowice), Jędrzej Dobrzeniecki (KP Kamień), Kacper Rubak (Płomień Czuchów), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Mateusz Bednarek (Borowik Szczejkowice), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Piotr Kucharzewski (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Sebastian Krzekotowski (Iskra Rowień), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów), Wojciech Piecha (KP Kamień)
Strzelcy ogółem:
9 goli - Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie)
5 goli - Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
2 gole - Mateusz Żurawski (Polaris Żory)
1 gol - Adrian Marszolik (Borowik Szczejkowice), Andrzej Buliński (Orzeł Jankowice), Błażej Karasek (KS 27 II Gołkowice), Damian Nowak (KS 27 II Gołkowice), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Gajdzik (Orzeł Palowice), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jakub Kloza (Orzeł Palowice), Jędrzej Dobrzeniecki (KP Kamień), Kacper Rubak (Płomień Czuchów), Kamil Panasiuk (Orzeł Palowice), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Łukasz Szewczyk (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Bednarek (Borowik Szczejkowice), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Michał Budnik (Olza Godów), Paweł Badura (Polaris Żory), Piotr Kucharzewski (Borowik Szczejkowice), Radosław Surma (KP Kamień), Rafał Krupa (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (KP Kamień), Sebastian Krzekotowski (Iskra Rowień), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów), Wojciech Piecha (KP Kamień)
Żółte kartki:
2 kartki - Paweł Gryta (Granica II Ruptawa)
1 kartka - Adam Szymanowski (Jedność Grabownia), Artur Mura (Płomień Czuchów), Bartosz Józefara (Granica II Ruptawa), Damian Czaplicki (Polaris Żory), Daniel Grzegorzek (Orzeł Palowice), Dawid Łaski (KS 27 II Gołkowice), Marcin Skorulski (Granica II Ruptawa), Mateusz Śliwiński (Płomień Czuchów), Patryk Dudziński (GKS 1962 II Jastrzębie), Patryk Moneta (Granica II Ruptawa), Patryk Świst (Jedność Grabownia), Patryk Zarzyna (Orzeł Palowice), Paweł Badura (Polaris Żory), Sebastian Rączkowski (KS 27 II Gołkowice), Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice), Sylwester Piotrowicz (GKS 1962 II Jastrzębie), Szymon Hadam (Inter Krostoszowice), Szymon Lajda (KS 27 II Gołkowice), Tomasz Forajter (Jedność Grabownia)
Czerwona kartka:
Paweł Gryta (Granica II Ruptawa)