Podsumowanie statystyczne 1. kolejki
Przedstawiamy podsumowanie statystyczne 1. kolejki Rybnickiej Klasy B.
W 1. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 28. goli co daje średnią 4,67 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 13. goli (46%) a goście 15. goli (54%).
Gospodarze wygrali 2. mecze (33%), padły 3. remisy (50%) a goście wygrali 1. mecz (17%).
Sędziowie pokazali 22. żółte kartki.
W 1. kolejce wystąpiło 163. zawodników.
Najwięcej goli (9) padło w meczu:
Polaris Żory 2-7 Orzeł Palowice
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 2 gole (7%)
16-30 - 6 goli (21%)
31-45 - 3 gole (11%)
46-60 - 5 goli (18%)
61-75 - 5 goli (29%)
76-90 - 4 gole (14%)
Strzelcy w I połowach meczów:
2 gole - Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Michał Herman (Orzel Jankowice), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Przemysław Oślizło (Orzel Jankowice), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa)
Strzelcy w II połowach meczów:
1 gol - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jacek Szlachta (Jedność Rogoźna), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Herman (Orzel Jankowice), Michał Pieczka (LKS II Bełk), Michał Suślik (Iskra Rowień), Patryk Górecki (Orzel Palowice), Radosław Góra (Polaris Żory), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Kamiński (Dąb Dębieńsko), Sebastian Zarzyna (Orzel Palowice), Tomasz Berger (LKS II Bełk), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Strzelcy ogółem:
3 gole - Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
2 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Michał Herman (Orzel Jankowice)
1 gol - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Jacek Szlachta (Jedność Rogoźna), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Pieczka (LKS II Bełk), Michał Suślik (Iskra Rowień), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Patryk Górecki (Orzel Palowice), Przemysław Oślizło (Orzel Jankowice), Radosław Góra (Polaris Żory), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Kamiński (Dąb Dębieńsko), Tomasz Berger (LKS II Bełk), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Żółte kartki:
Dariusz Kuzdrowski (Jedność Rogoźna), Dominik Nowak (Forteca II Świerklany), Gracjan Brzózka (Orzel Jankowice), Grzegorz Ciupka (Płomień Czuchów), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Kamil Machulik (Dąb Dębieńsko), Krystian Zieleźny (Iskra Rowień), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Maciej Cnota (Olza Godów), Marek Bochenek (Granica II Ruptawa), Mariusz Brzoska (Iskra Rowień), Mateusz Muras (Orzel Jankowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Paweł Blaut (Orzel Palowice), Rafał Juszczak (LKS II Bełk), Rafał Michałowski (Orzel Jankowice), Sebastian Borek (Olza Godów), Szymon Bartyzel (Płomień Czuchów), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Szuła (Olza Godów), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Opracował: Piotr Malcharek
W 1. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 28. goli co daje średnią 4,67 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 13. goli (46%) a goście 15. goli (54%).
Gospodarze wygrali 2. mecze (33%), padły 3. remisy (50%) a goście wygrali 1. mecz (17%).
Sędziowie pokazali 22. żółte kartki.
W 1. kolejce wystąpiło 163. zawodników.
Najwięcej goli (9) padło w meczu:
Polaris Żory 2-7 Orzeł Palowice
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 2 gole (7%)
16-30 - 6 goli (21%)
31-45 - 3 gole (11%)
46-60 - 5 goli (18%)
61-75 - 5 goli (29%)
76-90 - 4 gole (14%)
Strzelcy w I połowach meczów:
2 gole - Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
1 gol - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Michał Herman (Orzel Jankowice), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Przemysław Oślizło (Orzel Jankowice), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa)
Strzelcy w II połowach meczów:
1 gol - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Jacek Szlachta (Jedność Rogoźna), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Herman (Orzel Jankowice), Michał Pieczka (LKS II Bełk), Michał Suślik (Iskra Rowień), Patryk Górecki (Orzel Palowice), Radosław Góra (Polaris Żory), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Kamiński (Dąb Dębieńsko), Sebastian Zarzyna (Orzel Palowice), Tomasz Berger (LKS II Bełk), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Strzelcy ogółem:
3 gole - Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice)
2 gole - Dominik Zganiacz (Olza Godów), Marcin Bańka (Orzel Palowice), Michał Herman (Orzel Jankowice)
1 gol - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Jacek Szlachta (Jedność Rogoźna), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Kula (Iskra Rowień), Michał Pieczka (LKS II Bełk), Michał Suślik (Iskra Rowień), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Patryk Górecki (Orzel Palowice), Przemysław Oślizło (Orzel Jankowice), Radosław Góra (Polaris Żory), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Kamiński (Dąb Dębieńsko), Tomasz Berger (LKS II Bełk), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Żółte kartki:
Dariusz Kuzdrowski (Jedność Rogoźna), Dominik Nowak (Forteca II Świerklany), Gracjan Brzózka (Orzel Jankowice), Grzegorz Ciupka (Płomień Czuchów), Kacper Wojtala (Granica II Ruptawa), Kamil Machulik (Dąb Dębieńsko), Krystian Zieleźny (Iskra Rowień), Krzysztof Dragan (Polaris Żory), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Maciej Cnota (Olza Godów), Marek Bochenek (Granica II Ruptawa), Mariusz Brzoska (Iskra Rowień), Mateusz Muras (Orzel Jankowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Paweł Blaut (Orzel Palowice), Rafał Juszczak (LKS II Bełk), Rafał Michałowski (Orzel Jankowice), Sebastian Borek (Olza Godów), Szymon Bartyzel (Płomień Czuchów), Tomasz Kłus (Granica II Ruptawa), Wojciech Szuła (Olza Godów), Zbigniew Pałka (Iskra Rowień)
Opracował: Piotr Malcharek