Podsumowanie statystyczne 3. kolejki
Przedstawiamy podsumowanie statystyczne 3. kolejki Rybnickiej Klasy B.
W 3. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 24. gole co daje średnią 4,00 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 13. goli (54%) a goście 11. goli (46%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (67%), padł 1. remis (17%) a goście wygrali 1. mecz (17%).
Sędziowie pokazali 21. żółtych kartek oraz 1. czerwoną kartkę.
W 3. kolejce wystąpiło 169. zawodników.
Najwięcej goli (7) padło w meczu:
Iskra Rowień 4-3 Forteca II Świerklany
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 5 goli (21%)
16-30 - 4 gole (17%)
31-45 - 3 gole (13%)
46-60 - 3 gole (13%)
61-75 - 3 gole (13%)
76-90 - 6 goli (25%)
Strzelcy w I połowach meczów:
1 gol - Damian Furgoł (Borowik Szczejkowice), Damian Stuchlik (Granica II Ruptawa), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Kamil Duda (LKS II Bełk), Leszek Fiegler (Dąb Dębieńsko), Łukasz Świerzyński (Olza Godów), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Patryk Mazurek (Granica II Ruptawa), Paweł Mołdrzyk (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Rafał Grzonka (Forteca II Świerklany)
Strzelcy w II połowach meczów:
2 gole - Michał Suślik (Iskra Rowień)
1 gol - Adam Herdzina (Dąb Dębieńsko), Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Karol Matuszczyk (Iskra Rowień), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy ogółem:
2 gole - Michał Suślik (Iskra Rowień)
1 gol - Adam Herdzina (Dąb Dębieńsko), Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Damian Furgoł (Borowik Szczejkowice), Damian Stuchlik (Granica II Ruptawa), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Kamil Duda (LKS II Bełk), Karol Matuszczyk (Iskra Rowień), Leszek Fiegler (Dąb Dębieńsko), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Łukasz Świerzyński (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Patryk Mazurek (Granica II Ruptawa), Paweł Mołdrzyk (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Grzonka (Forteca II Świerklany), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
Żółte kartki:
2 kartki - Mariusz Brzoska (Iskra Rowień)
1 kartka - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Dawid Zoń (Orzel Jankowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Jonasz Pukowiec (Olza Godów), Łukasz Barczyk (Iskra Rowień), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Mateusz Kus (Płomień Czuchów), Michał Bańczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Kubina (Olza Godów), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Patryk Zarzyna (Orzel Palowice), Paweł Hanc (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Przemysław Kurtyka (Inter Krostoszowice), Rafał Koperski (Orzel Palowice), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów)
Czerwona kartka:
Mariusz Brzoska (Iskra Rowień)
Opracował: Piotr Malcharek
W 3. kolejce Rybnickiej Klasy B zawodnicy zdobyli 24. gole co daje średnią 4,00 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 13. goli (54%) a goście 11. goli (46%).
Gospodarze wygrali 4. mecze (67%), padł 1. remis (17%) a goście wygrali 1. mecz (17%).
Sędziowie pokazali 21. żółtych kartek oraz 1. czerwoną kartkę.
W 3. kolejce wystąpiło 169. zawodników.
Najwięcej goli (7) padło w meczu:
Iskra Rowień 4-3 Forteca II Świerklany
Gole strzelane w poszczególnych kwadransach gry:
0-15 - 5 goli (21%)
16-30 - 4 gole (17%)
31-45 - 3 gole (13%)
46-60 - 3 gole (13%)
61-75 - 3 gole (13%)
76-90 - 6 goli (25%)
Strzelcy w I połowach meczów:
1 gol - Damian Furgoł (Borowik Szczejkowice), Damian Stuchlik (Granica II Ruptawa), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Kamil Duda (LKS II Bełk), Leszek Fiegler (Dąb Dębieńsko), Łukasz Świerzyński (Olza Godów), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Patryk Mazurek (Granica II Ruptawa), Paweł Mołdrzyk (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Rafał Grzonka (Forteca II Świerklany)
Strzelcy w II połowach meczów:
2 gole - Michał Suślik (Iskra Rowień)
1 gol - Adam Herdzina (Dąb Dębieńsko), Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Karol Matuszczyk (Iskra Rowień), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
Strzelcy ogółem:
2 gole - Michał Suślik (Iskra Rowień)
1 gol - Adam Herdzina (Dąb Dębieńsko), Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Damian Furgoł (Borowik Szczejkowice), Damian Stuchlik (Granica II Ruptawa), Jarosław Lip (Borowik Szczejkowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Kamil Duda (LKS II Bełk), Karol Matuszczyk (Iskra Rowień), Leszek Fiegler (Dąb Dębieńsko), Leszek Wojna (Płomień Czuchów), Łukasz Świerzyński (Olza Godów), Marcin Szweda (Iskra Rowień), Mateusz Buchta (Jedność Rogoźna), Mateusz Klyta (Forteca II Świerklany), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Janiszewski (LKS II Bełk), Patryk Mazurek (Granica II Ruptawa), Paweł Mołdrzyk (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Rafał Brzezina (LKS II Bełk), Rafał Grzonka (Forteca II Świerklany), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice)
Żółte kartki:
2 kartki - Mariusz Brzoska (Iskra Rowień)
1 kartka - Adrian Kasprzyk (Płomień Czuchów), Dawid Zoń (Orzel Jankowice), Jarosław Wala (Forteca II Świerklany), Jonasz Pukowiec (Olza Godów), Łukasz Barczyk (Iskra Rowień), Łukasz Pieroń (Granica II Ruptawa), Maciej Konsek (Forteca II Świerklany), Mateusz Krawczyk (Borowik Szczejkowice), Mateusz Kus (Płomień Czuchów), Michał Bańczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Kubina (Olza Godów), Norman Winiarski (Orzel Palowice), Patryk Zarzyna (Orzel Palowice), Paweł Hanc (Inter Krostoszowice), Przemysław Jędrzejczak (Płomień Czuchów), Przemysław Kurtyka (Inter Krostoszowice), Rafał Koperski (Orzel Palowice), Szymon Muras (Granica II Ruptawa), Wojciech Papiernik (Płomień Czuchów)
Czerwona kartka:
Mariusz Brzoska (Iskra Rowień)
Opracował: Piotr Malcharek