2. miejsce Orła Palowice w turnieju Bavaria Cup 2017
Piłkarze Akademii Piłkarskiej Orła Palowice zajęli 2. miejsce w Turnieju Bavaria Cup 2017, rozgrywanym w dniach 16-18 czerwca 2017 roku w niemieckim Karlsfeld.
W finałowym meczu zawodnicy Orła Palowice przegrali z AP Stalowa Wola 0-4.
Mimo porażki w finale, naszym młodym zawodnikom należą się WIELKIE BRAWA.
Grupa B:
LKS Orzeł Palowic 6-0 FC Carling
ASD Ancona 1-2 LKS Orzeł Palowice
1. miejsce - LKS Orzeł Palowice
2. miejsce - ASD Ancona
3. miejsce - FC Carling
Ćwierćfinał:
Football School Fortuna 0-0 k. 1-3 LKS Orzeł Palowice
Półfinał:
K.F. Tirana 1-1 k. 1-4 LKS Orzeł Palowice
Finał:
AP Stalowa Wola 4-0 LKS Orzeł Palowice
Końcowa klasyfikacja:
1. miejsce - AP Stalowa Wola (Polska)
2. miejsce - LKS Orzeł Palowice (Polska)
3. miejsce - UKS Czwórka Kościan (Polska)
4. miejsce - K.F. Tirana (Albania)
5. miejsce - Football School Fortuna (Litwa)
6. miejsce - ASD Ancona (Włochy)
7. miejsce - SC Schwarz-Weiss Bregen (Austria)
8. miejsce - NK zg. Poljskava (Słowenia)
9. miejsce - TSV Eintracht Karlfeld I (Niemcy)
10. miejsce - TSV Eintracht Karlfeld II (Niemcy)
11. miejsce - FC Carling (Francja)
12. miejsce - TJ Tis (Czechy)
W finałowym meczu zawodnicy Orła Palowice przegrali z AP Stalowa Wola 0-4.
Mimo porażki w finale, naszym młodym zawodnikom należą się WIELKIE BRAWA.
Grupa B:
LKS Orzeł Palowic 6-0 FC Carling
ASD Ancona 1-2 LKS Orzeł Palowice
1. miejsce - LKS Orzeł Palowice
2. miejsce - ASD Ancona
3. miejsce - FC Carling
Ćwierćfinał:
Football School Fortuna 0-0 k. 1-3 LKS Orzeł Palowice
Półfinał:
K.F. Tirana 1-1 k. 1-4 LKS Orzeł Palowice
Finał:
AP Stalowa Wola 4-0 LKS Orzeł Palowice
Końcowa klasyfikacja:
1. miejsce - AP Stalowa Wola (Polska)
2. miejsce - LKS Orzeł Palowice (Polska)
3. miejsce - UKS Czwórka Kościan (Polska)
4. miejsce - K.F. Tirana (Albania)
5. miejsce - Football School Fortuna (Litwa)
6. miejsce - ASD Ancona (Włochy)
7. miejsce - SC Schwarz-Weiss Bregen (Austria)
8. miejsce - NK zg. Poljskava (Słowenia)
9. miejsce - TSV Eintracht Karlfeld I (Niemcy)
10. miejsce - TSV Eintracht Karlfeld II (Niemcy)
11. miejsce - FC Carling (Francja)
12. miejsce - TJ Tis (Czechy)